Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bitcoin Fiyat Analizi: Ters Omuz Baş Omuz Formasyonu ve Kritik Destek Seviyeleri

  Bitcoin fiyat analizi: Ters omuz baş omuz formasyonu ve kritik destek seviyeleri. Kripto para piyasalarında yaşanan gelişmeler ve analizler.

  Bitcoin fiyat analizi: Ters

  Matthew Hyland: Bitcoin İçin Ters Omuz Baş Omuz Formasyonu Olabilir

  Popüler kripto trader’ı Matthew Hyland, Bitcoin fiyat grafiğinde ters omuz baş omuz formasyonunun oluşabileceğini ifade etti. Bir kripto trader’ının yorumu doğrultusunda, ters baş ve omuz formasyonu olarak bilinen popüler teknik analiz göstergesi onaylanırsa Bitcoin ileriki dönemde yükselişini sürdürebilir.

  Willy Woo: Bitcoin’in Kritik Destek Seviyeleri

  Kripto analisti ve CMCC Crest’in kurucu ortağı Willy Woo, 3 Mayıs’ta 1,1 milyon X takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in “yükseliş eğilimini sürdürmek” için kısa vadeli destek seviyesi olan 59.500 doların üzerinde tutunmasının kritik olduğunu belirtti.

  Bitcoin Fiyatının Geleceği ve Piyasa Durumu

  Formasyon, Bitcoin’in boyun çizgisi direnci olarak nitelendirilen seviyenin altında üç çukur oluşturduğunda ve orta çukur (diğer adıyla baş) sol ve sağ omuzdan daha derin olduğunda ortaya çıkıyor. Bitcoin fiyatı 1 Mayıs’ta 58.614 dolardaki “baş” seviyesinden toparlanışa geçti ve Hyland’ın modelinin önerdiği şekilde devam ederse, ikinci omzunun etrafında, önemli bir destek seviyesi olan 60.000 dolar destek bulacak.

  • CoinMarketCap verilerine göre, bu düşüş, mevcut fiyat olan 63.350 dolardan yüzde 5’lik bir değer kaybına denk geliyor.
  • CoinGlass verilerine göre, bu seviyeye geri çekilmek 530 milyon dolarlık long pozisyonu tasfiye edecek.

  Hyland’ın modeline göre, Bitcoin boyun çizgisinin üzerine çıkar ise ve Haziran ayına kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 73.800 doları aşabilir.

  Bunlara ek olarak, Korku ve Açgözlülük Endeksi’ne göre kripto piyasasındaki alıcı ilgisi yavaş yavaş artıyor. Endeks şu anda 69’luk bir “Açgözlülük” seviyesine sahip ve üç gün önce 43’lük bir skorla “Korku “ya işaret etmesine kıyasla büyük bir iyileşme yaşadı.

  Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.