Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bernstein Analistlerinden Bitcoin Değerlendirmesi

  Bernstein analistleri, Bitcoin’in değerlendirmesini yapıyor. Kripto para birimi olan Bitcoin’in durumu hakkında detaylı bilgi almak için yazının tamamını okuyun.

  Bernstein analistleri, Bitcoin'in değerlendirmesini

  Bernstein’daki analistler, son değerlendirmelerinde Bitcoin’in fiyatıyla ilgili önemli tahminlerde bulundular. Analistler, Bitcoin’in bu döngüde 15 bin dolara çıkabileceği tahminini değiştirerek 150.000 dolara ulaşabileceğini belirttiler.

  Bitcoin Fiyatındaki Son Değişiklikler

  Bitcoin fiyatı son zamanlarda hafif bir gerileme yaşamış olsa da analistler, kripto para biriminin hala büyük potansiyele sahip olduğunu düşünüyorlar. Yaklaşık 57.000 dolara yapılan son düzeltmenin, kripto borsalarındaki aşırı kaldıracı temizlediği ve piyasayı dengelediği vurgulandı.

  ETF ve Bitcoin Yatırımları

  Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Bitcoin borsa yatırım fonlarının (ETF) art arda sekiz gün süren çıkışların ardından net girişlere geri döndüğü belirtildi. Grayscale’in GBTC ETF’si de 78 günlük çıkış serisinin ardından Cuma günü 63 milyon dolarlık net giriş kaydetti. Analistler, ETF’lerdeki bu gelişmelerin piyasa için önemli olduğunu vurguladılar.

  Not: Bu makale yatırım tavsiyesi içermemektedir. Her yatırım kararı kendi araştırmanıza dayanmalıdır.