Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Baykar’da Çalışanlara Teşekkür Mektubu

  Baykar’da çalışanlara gösterdikleri özveri ve katkılardan dolayı bir teşekkür mektubu. Çalışanların emekleri için minnettarız ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

  Baykar'da çalışanlara gösterdikleri özveri

  Baykar’ın birim sorumlusu olarak görev yapan Samet Yurtsever, sosyal medya hesabından şirketin kendilerine hitaben kaleme aldığı duygusal mektubu paylaştı. Mektupta, Baykar’ın hedeflerinden bahsedilerek, “Firmamızın kazancının bir kısmını, altı yılı aşkın süredir emek veren veya birimlerimizde sorumluluk üstlenen kıymetli çalışma arkadaşlarımızla paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” ifadesine yer verildi.

  Mektupta, çalışanlara verdikleri emek ve gösterdikleri kararlılık için teşekkür edilirken, “Sizlerle dava arkadaşı olmaktan onur duyuyoruz” denildi. Mektubun devamında şu ifadelere yer verildi: “Yıllardır yan yana mücadele verdiğimiz müessese sahibi ve emektarları sizlersiniz. Varlığınızla bize güç veren, yol arkadaşlığı yapan siz değerli çalışma arkadaşlarımıza minnettarız. Birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyoruz. Desteğiniz ve yol arkadaşlığınız için en içten duygularımızla teşekkür ederiz.”

  • Bazı haberlerde, çalışanlara ödenen ikramiyenin 18 maaşa denk geldiği belirtiliyor.