Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Avukat Coşkun Özbek ve Meslektaşının Yaşadığı Olay

  Avukat Coşkun Özbek’in meslektaşıyla birlikte yaşadığı olayı merak ediyor musunuz? Detaylar bu içerikte! Hukuk dünyasının sırlarını keşfedin.

  Avukat Coşkun Özbek'in meslektaşıyla

  Avukat Coşkun Özbek (29) ve meslektaşı Kübra Kürkçü (28), geçen yıl 24 Ağustos’ta, haciz işlemleri için Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bir fabrikaya gitti. Özbek’in daha önce ayağına dikiş atıldığı bir kaza geçirdiği bilinmektedir. Fabrika sahibi Serpil Y., işlemler sırasında Özbek’e saldırdı ve ayağını kırmakla tehdit etti.

  Suç Duyurusu ve Tutuklama

  Olay sonrasında avukatlar Coşkun Özbek ve Kübra Kürkçü, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan Serpil Y., adliyeye sevk edildi ve nöbetçi mahkeme tarafından yurt dışı çıkış yasağı şartıyla adli kontrol tedbiriyle serbest bırakıldı.

  İddianame ve Cezai İşlem

  Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturma sonucunda hazırlanan iddianamede, Serpil Y. hakkında “görevi yaptırmamak için direnme” suçundan 2-4 yıl, “hakaret”ten de 1-2 yıl olmak üzere toplamda 6 yıla kadar hapis cezası istendi. Serpil Y.’nin ifadesinde, pişmanlık belirtisi yer almıştır.

  Not: İlerleyen günlerde Serpil Y., Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkacak.