Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Astrolog Meral Güven’in Hareketli Günleri

  Astrolog Meral Güven’in hareketli günleriyle ilgili en son bilgileri ve günlük astrolojik analizleri burada bulabilirsiniz. Geleceğinizi şekillendirecek önemli ipuçları için takipte kalın!

  Astrolog Meral Güven'in hareketli

  Astrolog Meral Güven, Galatasaray’ın Şampiyonluğu Sonrası Hareketli Günler Yaşıyor

  “Fenerbahçe mucize bir şekilde şampiyon olacak” sözleriyle gündeme gelen Astrolog Meral Güven, dün akşam Galatasaray’ın şampiyon olmasının ardından sosyal medya hesabından küfürlü paylaşımlarda bulunarak tartışma yarattı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı da Güven’in sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayın hakkında harekete geçti.

  Gözaltına Alındı

  Başsavcılık tarafından yapılan inceleme sonucunda Astrolog Meral Güven’in canlı yayındaki sözleri nedeniyle “halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan resen soruşturma başlatıldı. Polis ekipleri tarafından adresinde gözaltına alınan Güven, emniyete götürüldü.

  Hakkında Adli İşlem Başlatıldı

  Gözaltına alınan Güven hakkında “tehdit ve hakaret”ten 2 olmak üzere, “kişilerin huzur ve sükununu bozma”, “kasten yaralama”, “kullanmak için uyuşturucu ve uyarıcı madde satın alma, kabul etme veya bulundurma” ile “taksirle yaralama” suçlarından toplam 6 kaydı olduğu belirlendi.