Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Arda Turan: ‘Seçil Erzan Dosyası Hakkında Konuştu’

  Futbolcu Arda Turan, Seçil Erzan dosyası hakkında açıklamalarda bulundu. Arda Turan’ın görüşleri ve yorumları haberimizde.

  Futbolcu Arda Turan, Seçil

  Arda Turan: “Seçil Erzan Dosyası Hakkında Konuştu”

  Futbol dünyasının ünlü isimlerinden Seçil Erzan, milyonlarca dolar dolandırıcılık iddiasıyla tutuklu olarak yargılanıyor. Bu süreçte mağdur tarafta olan Eyüpspor Teknik Direktörü Arda Turan, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

  Arda Turan’ın Açıklamaları

  TV100’de Candaş Tolga Işık’la “Az Önce Konuş” programına konuk olan Arda Turan, Seçil Erzan dosyasıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

  “Belaltı İddialardan Rahatsızım”

  “Seçil Erzan dosyasındaki belaltı iddialardan rahatsızım. Biz helal paramızı bankaya yatırdık ve karşılığında imzalı belgeler aldık. Bu durum beni derinden üzdü.”

  “Seçil Erzan Bir Kadındır”

  “Seçil Erzan’ın yaptıkları ne olursa olsun, unutulmamalıdır ki o bir kadındır. Benim için önemli olan adaletin sağlanması ve mağduriyetlerin giderilmesidir.”

  “Geçmiş Olsun Nezakettir”

  “Yaşanan mağduriyetlerin çözümü için herkesin kibar olması gerektiğine inanıyorum. Geçmiş olsun demek, karşılıklı nezaketi gösterir. Herkesin bu süreçten en az zararla çıkması dileğiyle.”

  Arda Turan’ın açıklamalarında, Seçil Erzan dosyasıyla ilgili yaşanan gelişmeler ve mağduriyetlerle ilgili duyarlılığı ön plana çıktı. Turan, konunun taraflarına karşı anlayışlı ve destekleyici bir tutum sergilediğini belirtti.