Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Arbitrum (ARB) Coininde Son Durum ve Önemli Seviyeler

  Arbitrum (ARB) coinindeki son gelişmeleri ve önemli seviyeleri öğrenmek için doğru adrestesiniz. ARB coin fiyat analizi ve gelecek tahminleri burada!

  Arbitrum (ARB) coinindeki son

  Arbitrum (ARB) Coininde Son Durum

  Ethereum’un (ETH) düşüş yaşamasıyla sarsılan Arbitrum (ARB), önemli bir noktada satış baskısıyla karşılaştı. Ethereum spot ETF onayının etkisiyle yükseliş yaşayan Arbitrum, yatırımcılarını ve ekosistemini sevindirmişti. Ancak ETH’deki düşüş nedeniyle yükseliş ivmesini kaybetti. Kısa süre içinde kritik bir direnç seviyesinden geri dönen ARB, satış yönlü işlemlerin artabileceğine işaret ediyor.

  ARB Coin Yatırımcıları İçin Önemli Seviyeler

  1,23 doları aşamayarak düşüşe geçen ARB, kısa sürede 1,12 dolara geriledi. ETH’nin zayıflaması ARB’yi olumsuz etkiledi. Yükseliş dönemlerinde etkisiz kalan katman-2 projesi, düşüşlerde büyük satışlarla karşı karşıya kalabiliyor. Şu anda 1,12 dolardan işlem gören ARB, 1,23 doların üzerine çıkarsa sırasıyla 1,45 – 1,61 – 1,7 – 1,8 – 2,10 – 2,27 ve 2,42 doları hedefleyebilir. Ancak 1,70 – 1,80 dolar aralığında satıcıların hakim olabileceği belirtiliyor.

  Olumsuz Senaryolarda ARB’nin Durumu

  Ethereum’daki düşüşün devam etmesi, katman-2 projelerinin öne çıkamaması ve diğer trendlere olan eğilim, ARB’deki düşüşü derinleştirebilir. Bu durumda 0,99 – 0,80 ve 0,73 dolara doğru geri çekilmeler yaşanabilir. Yeşil bölgenin kaybedilmesi halinde ARB için yeni bir düşüş senaryosu gelişebilir.

  Bu analiz yatırım tavsiyesi içermemektedir. Yatırım kararlarınızı verirken kendi araştırmalarınızı yapmanız önemlidir.