Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Ankara’da Boşanma Aşamasındaki Çiftin Trajik Sonu

  Ankara’da boşanma sürecinde olan bir çiftin trajik sonuyla ilgili gerçek bir hikaye. İlişki karmaşıklıkları ve duygusal yolculuklarla dolu dramatik bir olayı okuyun.

  Ankara'da boşanma sürecinde olan

  Olayın Detayları

  Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde yaşanan trajik olayda, boşanma aşamasındaki bir çift arasında yaşanan tartışma sonucunda baba, eşi ve 5 yaşındaki kızını öldürerek intihar girişiminde bulundu.

  Olayın Gelişimi

  Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde Yakup Koca (55), boşanma aşamasındaki eşi Semiha Koca (43) ile konuşmak için apartmanın kamelyasına çağırdı. Eşi ve 5 yaşındaki kızı H.K. ile birlikte kamelyaya inen Semiha Koca, tartışmanın büyümesi üzerine saldırıya uğradı.

  Öldürülenler ve İntihar Girişimi

  Tartışmanın şiddetlenmesiyle Yakup Koca, eşine ve kızına ateş ederek onları öldürdü. Daha sonra kendi kafasına da ateş ederek intihar girişiminde bulundu.

  Görgü Tanığı İfadesi

  Olayın görgü tanıklarından biri olan Fatma Erciyes, yaşananları şu şekilde anlattı: “Önce oyuncak silah sesleri zannettim. En sonda hanımefendi buraya doğru koşarken bir silah sesi daha geldi. En son sarınım beyefendi kendine sıktı. Hanımefendi sanırım bir ay önce annesinin yanına taşınıyor. Kadın boşanmak istiyormuş ama barıştırmak istemiş aileler. Silahla gelmiş. Kız kardeşi de silahla geldiğini biliyormuş ama ona rağmen barıştırmak istemiş.”

  Not: Olayla ilgili polis incelemeleri devam ediyor.