Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Altınay Savunma Teknolojileri Halka Arzı ve Detayları

  Altınay Savunma Teknolojileri’nin halka arzı ve detayları hakkında bilgi edinin. Şirketin stratejileri ve gelecek planlarına dair detaylı bilgileri burada bulabilirsiniz.

  Altınay Savunma Teknolojileri'nin halka

  Yatırımcı sayısının bir yılda iki kat artarak 8 milyonu geçtiği Borsa İstanbul’a dahil olmak isteyen şirketlerin son dönemde peş peşe halk arz başvuruları onaylanıyor. Şirketlerden bazıları halka arzdan elde edilecek geliri yatırımlarında kullanırken, bazıları da borçlarını ödüyor.

  Halka Arz Tarihi ve Detayları

  Altınay Savunma Teknolojileri ne zaman halka arz olacak? İsrail – Hamas gerginliğinin jeopolitik risklerini artırmasıyla geçen yılın son çeyreğinden beri savunma hisseleri yatırımcıların dikkatini çekiyor. Altınay Savunma Teknolojileri’nin talep toplama tarihleri 8 – 10 Mayıs olarak belirlendi.

  Hisse Kodu ve Fiyatı

  Altınay Savunma Teknolojileri hisse kodu nedir? Altınay Savunma Teknolojileri, halka arzın sonuçlanmasının ardından Borsa İstanbul’da ‘ALTNY’ koduyla işlem görecek.

  Altınay Savunma Teknolojileri hisse fiyatı? Altınay Savunma Teknolojileri’nin halka arzında pay başına fiyat 32 lira olarak belirlendi.

  Halka Açıklık ve Dağılım

  Altınay Savunma Teknolojileri’nin halka açıklık oranı: Şirketin halka açılacak paylarının dağılımı ve halka arz büyüklüğüyle ilgili bilgiler paylaşıldı. Şirketin yüzde 25’i halka açılacak.

  Altınay Savunma Teknolojileri bireysel yatırımcı payı ne olacak? Halka arz edilecek hisselerin yüzde 69’u yurt içi bireysel yatırımcıya, yüzde 30’u yurt içi kurumsal yatırımcıya, yüzde 1’i de Altınay Grubu çalışanlarına ayrılacak.

  Şirketin Faaliyet Alanı ve Vizyonu

  Altınay Savunma Teknolojileri ne iş yapar? Altınay Savunma Teknolojileri, özellikle mühimmat teknolojileri, hareket ve kontrol konularındaki yetenekleriyle savunma alanında özgün çalışmalar yürütmektedir. Şirket, ulusal imkanlarla yüksek teknolojiye dayalı savunma ürünleri geliştirmeyi hedeflemektedir.

  Halka Arz Geliri ve Kullanımı

  Altınay Savunma Teknolojileri halka arz gelirini nerede kullanacak? Şirket, halka arz gelirlerini yeni üretim teknolojilerine, AR-GE çalışmalarına, borç ödemelerine ve uluslararası pazarlama faaliyetlerine yönlendirecek. Şirket, AR-GE merkezi kurma ve teknolojik altyapıyı geliştirme hedeflerine odaklanacak.