Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Airdrop Sezonu Geldi: $CATCH ile Eğlenceye Hazır Olun

  Kripto para dünyasında heyecan başladı! 2022 Airdrop sezonu açıldı. $CATCH ile eğlence dolu anlar yaşamaya hazır mısınız? Detaylar burada!

  Kripto para dünyasında heyecan

  Airdrop sezonu geldi çattı! Kripto oyun projeleri dikkatinizi çekmek için çabalıyor ve sizi ücretsiz token vaatleriyle kandırıyor. Ancak fiyatlarınıza tutunmak ve sık sık daha yakından bakmak, bu tokenleri besleyen enflasyonist tokenomikleri ortaya çıkarır. Bu, değerlerinin zamanla seyreldiği ve zor kazandığınız ödülü potansiyel olarak değersiz hale getirdiği anlamına gelir.

  SpaceCatch: Oyun Tutkunuzu Besler

  SpaceCatch beklediğiniz çözüm olabilir. Dünyayı uzaylı istilasından kurtarmanız gereken, ekosistemi deflasyonist bir tokenomik temel, sağlam ve en son teknolojiler ve açgözlü uzaylıların sislerinde liderlik edebileceğiniz destekleyici bir topluluk üzerine inşa edilmiş ilgi çekici bir oyundur.

  Bu sayede oyun içi para biriminiz olan $CATCH tokenları gerçek ve kalıcı bir değere sahip olur ve ticaret yolculuğunuza güç katabilir. Ancak SpaceCatch burada bitmiyor. Kuruluşundan bu yana sorunsuz bir deneyim sunmak için çabalıyor ve uzay temalı yolculuğunuzda size katılmaya hazır özel bir topluluğu destekliyor.

  Airdrop Sezon 2’yi $CATCH’leyin ve Eğlenceye Katılın!

  Bu heyecan verici oyunun ve ekosistemin bel kemiği $CATCH olduğundan, sıkı çalışmaları beta oyun sürümünde hazır ve çalışır durumda olduktan sonra topluluklarına geri sunmaya kararlılar.

  Vasat kripto oyun projelerini ortadan kaldırarak ve yeni ve heyecan verici bir $CATCH airdrop sezonu sunarak daha iyi bir yol olabilir mi? Eşantiyonlarının ilk sezonunda, erken davranan kuşlar 10.000 doların üzerinde ödül kazandı ve bu, heyecan verici bir oyun oynamak ve gezegeni uzaylı istilasından kurtarmak için hiç de fena değil.

  • Galxe‘ye gidin ve SpaceCatch hesabınıza giriş yapın;
  • Haftalık olarak görevlerinizi ve her bir görevi tamamlamak için alabileceğiniz XP seviyesini kontrol edin;
  • Oyunu oynayın ve gezegeni kurtarın;
  • XP’nizi 5 adede kadar özel NFT basmak için kullanın;
  • NFT’lerinizi daha fazla $CATCH tokenıyla takas edin;

  Bu, potansiyel olarak çok sayıda değerli $CATCH token kazanabileceğiniz anlamına gelir! Ancak, mevcut tüm haftalık görevleri tamamladığınızdan emin olun, çünkü bunları geriye dönük olarak yapamazsınız, böylece erken kullanıcıların XP biriktirmek için daha fazla zamana sahip oldukları için ödüllendirilmelerini sağlar.

  Dahası, SpaceCatch hala yeni bir oyun olduğundan ve topluluk her geçen gün oluştuğundan, muazzam finansal başarıya doğru uçmak için şimdi uzay geminize atlamalısınız. Öyleyse neden bekleyelim?