Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Bitcoin’in Yaklaşan Rallisine Işık Tutuyor: Gabor Gurbacs ve PlanB Analizleri

  Bitcoin’in yaklaşan rallisine ışık tutan Gabor Gurbacs ve PlanB analizleriyle ilgili detayları keşfedin. Kripto para dünyasındaki uzman görüşlerini öğrenin.

  Bitcoin'in yaklaşan rallisine ışık

  Gabor Gurbacs, Bitcoin’in Yaklaşan Rallisine Işık Tutuyor!

  Tether’in stratejik danışmanı Gabor Gurbacs, Bitcoin’in bir sonraki büyük rallisine neyin güç vereceğine dair önemli görüşler paylaştı. Gurbacs, kredi piyasasının genişlemesinin Bitcoin rallisini tetikleyeceğini belirtiyor. Özellikle TradeFi mağazaları ve büyük oyuncuların finans kurumlarından Bitcoin ile alınan kredilere dikkat çekiyor. Gurbacs, Bitcoin tabanlı kredi piyasalarının genişlediğini ve bunun bir sonraki ralliyi destekleyeceğini vurguluyor.

  PlanB, Bitcoin’in Sıçrama İçin Hazırlandığını İleri Sürüyor!

  Stoktan akış (S2F) modelinin tanınmış analisti PlanB, Bitcoin’in boğa piyasasında olduğunu belirten on-chain verilere dayanarak büyük bir sıçrama öngörüyor. Analiste göre, Bitcoin’in beş aylık gerçekleşmiş fiyatı olan 65.000 dolar civarındaki seviyeden bir sıçrama bekleniyor. PlanB, ayrıca Bitcoin’in Göreceli Güç Endeksi’ni izleyerek varlığın aşırı alım veya satım seviyelerini belirlemeye çalışıyor ve önceki döngülerde olduğu gibi yüksek RSI değerlerinin görüleceğini öngörüyor.

  • Analiste göre, azalan getiriler yerine üstel getiriler ve yüksek RSI değerleri bekleniyor.